Strona Główna » Ogólne » Familo – plan działania
Familo – plan działania
Familo

Familo – plan działania

Familo

Familo klub konsumenta

Familo – plan działania, czyli strategia skutecznego startu.

Czytając ten krótki poradnik, dotyczący planu działania w społeczności konsumenckiej Familo, powinieneś zagospodarować sobie chwilę czasu, aby nikt Ci nie przeszkadzał i żebyś mógł w pełni przemyśleć sobie, to co przeczytasz.

Po jego lekturze, możesz stwierdzić, że to, co przeczytałeś to:

1 – Stek bzdur i zapomnieć o wszystkim,

Lub

2 – Stwierdzić, że to, co przeczytałeś, jest warte Twojej uwagi i należałoby bliżej się temu przyjrzeć.

Czym jest Familo?

Familo jest to społeczność skupiająca osoby zainteresowane uzyskiwaniem prowizji od obrotu, który generuje ich grupa zakupowa, oraz chcące zaoszczędzić na codziennych zakupach. Można porównać, to do otwarcia własnego sklepu, w którym z czasem powiększa się nasza baza klientów i otwieramy kolejne siedziby, a następnie hurtownie.

Jednak artykuły spożywcze, higieniczne, chemia gospodarcza itd. są powszechnie dostępne i możemy je dostać w każdym sklepie, jak więc można na nich zarobić? Najlepiej zaoferować owe produkty taniej, do tego z dostawą prosto do domu. Każdy z nas i tak musi robić zakupy, dlaczego więc nie robić tego w mądrzejszy sposób, oszczędzając, a z czasem zarabiając?

Do tego nie musisz porzucać swojej pracy ani niczego co robisz obecnie, wystarczy polecić usługę, z której jesteś zadowolony i z czasem zbudujesz biznes, który może stać się głównym źródłem Twojego utrzymania. Zauważ, że nie polecasz żadnych cudownych ofert jak krem z żaby, czy olej z krzaków, na którym możesz piec, a przy okazji odrosną Ci włosy. Polecasz usługę, która pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze, na produktach, z których korzystasz codziennie i które kupujesz Ty, Ja, Twoja rodzina i znajomi, a po przekroczeniu pewnego progu otrzymasz darmową przesyłkę prosto pod Twoje drzwi.

 

Dlaczego warto się zainteresować?

Odpowiedz sobie na pytanie, w jakim stopniu Twój obecny dochód jest pewny. Czy masz pozory bezpieczeństwa na etacie lub emeryturze? Zastanów się, co by się stało, kiedy stracisz swoje obecne źródło utrzymania, dla którego poświęcałeś swój czas i wysiłek, to przytrafia się komuś każdego dnia, może również przytrafić się Tobie. W dzisiejszych czasach nie możesz być pewien ani pracy na etacie, ani też emerytury, dlatego tak ważne jest posiadanie kilku źródeł dochodu, ich dywersyfikacja!

W pracy etatowej płacą tylko i wyłącznie za Twój wysiłek, dlaczego jednak nie uczestniczyć w zyskach całej grupy konsumentów? Do tego w biznesie, który nagradza współpracę między ludźmi, a nie rywalizację, który pozwala pracować Ci z kim chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz, jeżeli w ogóle masz w danej chwili na to ochotę! Tego nie może ani pracownik etatowy, ani nie pozwala na to tradycyjny model biznesu, ponieważ ścisła współpraca i dzielenie się swoją wiedzą, sprawiłoby, że stworzyłbyś sobie konkurencje.

Czytaj więc dalej, jeżeli jesteś zainteresowany jak sprawić, aby źródła dochodu przyrastały 24h, na dobę. Tak jak zazwyczaj przyrastają nasze zobowiązania, np. raty, kredyty, rachunki itp.

 

Zapisanie się

Pierwszym krokiem do budowy własnej grupy zakupowej, jest w pełni darmowa rejestracja w klubie konsumenta Familo, aby to zrobić, potrzebujesz link partnera, który jest już zapisany i zarekomendował Ci Familo. Link do rejestracji znajdziesz poniżej.

Link do rejestracji

Rejestracja trwa chwilę i jest dostępna dla każdej osoby posiadającej numer PESEL, która jest pełnoletnia lub podmiotu gospodarczego i instytucji posiadających numer NIP.

W czasie rejestracji należy wybrać biuro, wybieramy pomiędzy osobistym a firmowym, pierwsze przeznaczone jest dla osób nieprowadzących przedsiębiorstwa, drugie natomiast dla firm i instytucji. Oczywiście wybieramy te, które nas dotyczy. Po wpisaniu wymaganych danych i wyborze biura, po chwili otrzymasz e-mail potwierdzający Twoją rejestrację, wtedy będziesz mógł w pełni korzystać z możliwości klubu konsumenta.

Konto można również usunąć, poprzez wysłanie oświadczenia o rezygnacji listownie lub drogą elektroniczną, ewentualnie zostanie ono usunięte automatycznie po 3 miesięcznym okresie braku aktywności, wtedy kolejny raz można zarejestrować się dopiero po pół roku.

 

Pierwsze zamówienie

Czas na pierwsze zamówienie oraz pierwszy „zarobek”, ponieważ pieniądze zaoszczędzone, automatycznie stają się Twoim zarobkiem, który możesz wykorzystać w dowolny sposób np. zainwestować lub wydać na dodatkowe artykuły.

Najlepiej dokonać zakupów za kwotę, która zapewni Ci darmową przesyłkę, w ten sposób zaoszczędzisz jeszcze więcej, ale tak naprawdę oszczędzasz coś więcej niż tylko pieniądze. Po złożeniu zamówienia udaj się na „zakupy” do sklepu/ów lub marketu, w którym zazwyczaj ich dokonujesz, po powrocie do domu zrób sobie bilans zysków:

  • Ile czasu zaoszczędziłeś, robiąc zakupy przez internet,
  • ile zaoszczędziłeś pieniędzy,
  • ile zaoszczędziłeś paliwa, na dojazd do i ze sklepu,
  • dodatkowo nie musisz dźwigać reklamówek z zakupami, bo dostaniesz swoje produkty prosto do domu,

Robiąc taki bilans, zyskujesz przekonanie do tego rodzaju biznesu, dzięki czemu wygrywasz. Zaczynasz rozumieć idee i już na tym etapie zarabiasz oszczędzając. Pomyśl teraz, co by się stało, gdybyś zaoszczędzony czas poświęcił na promowanie usługi, z której jesteś zadowolony? Wystarczy, że robisz zakupy raz w tygodniu i raz w tygodniu polecisz komuś Familo, a ta osoba poleci je następnej itd. w ten sposób po miesiącu masz już ok. 12 osób w swojej grupie zakupowej i otrzymujesz pierwsze zyski z obrotu całej grupy.

W ten sposób oszczędzasz i zarabiasz, wykonując zakupy, które i tak musiałbyś robić w sklepie, oraz dzieląc się informacją na temat usługi, z której jesteś zadowolony z innymi osobami.

 

Edukacja

Kolejnym etapem jest edukacja, w tym biznesie promowana jest współpraca, dzielenie się wiedzą oraz pomoc innym osobom. Jeżeli pomożesz innym odnieść sukces, sam również go odniesiesz.

Nie bój się pytać oraz prosić o pomoc, korzystaj z wiedzy osoby, która zarekomendowała Ci Familo, nawet osoba początkująca i dopiero poznająca ten biznes, jest w stanie w ciągu miesiąca zbudować dużą grupę.

Jest to w zasięgu każdego i zależy tylko i wyłącznie od zaangażowania. Warto także zapoznać się z firmowymi materiałami dostępnymi tutaj, webinarami odbywającymi się w pon, śr i pn pod tym adresem o 20:00(warto zapraszać na nie osoby zainteresowane), oraz jeżeli jesteś w mojej grupie, zapoznaj się jeszcze z stroną i pisz do mnie w razie potrzeby. Przy większej grupie, uruchomione zostanie również forum, aby grupa mogła na bieżąco dzielić się swoją wiedzą i pomysłami.

 

Planowanie i działanie

Na każdym etapie planowania oraz działania, będzie Ci potrzebna wiara we własne możliwości. Masz do dyspozycji wspaniałą idee, firmę rozumiejącą potrzeby odbiorców oraz zespół osób. Jesteś Ty oraz korzyści w postaci tanich zakupów, oraz systemu, który pozwala Ci generować stały miesięczny dochód.

Jednak, aby odnieść sukces, potrzebujesz stosować wszystkie przedstawione tutaj informacje, po to, aby w razie pojawienia się braku wiary w to, co robisz, mieć plan działania, który pozwoli Ci bez emocji przeanalizować, czy wszystko zrobiłeś tak jak należy, czy nie zaniedbałeś któregoś „punktu” lub potraktowałeś go z mniejsza uwagą.

Nie możesz pozwolić sobie na wymówki i usprawiedliwienia bez pokrycia w rzeczywistości, w ten sposób będziesz sabotował własne działanie.

Musisz rozpocząć działania marketingowe, kilka sposobów opisałem na tej stronie, w tym biznesie jednak Twoim zadaniem jest przekazywanie innym pozytywnych doświadczeń, czyli informacji na temat usługi, z której jesteś zadowolony. Pamiętaj, że nie ma osób, które się nie nadają, często osoby, których nie postrzegano jako potencjalnych partnerów, okazywały się później świetnymi liderami, dlatego tak ważne jest promowanie Familo wśród różnych osób, a nie tylko wśród tych, które wydają się nam odpowiednie.

Tak samo nadaję się Ja, Ty, Twoja ciocia czy sąsiadka, nie dyskwalifikuj nikogo na podstawie niesprawdzonych przeczuć.

 

Twoja decyzja

Musisz teraz podjąć samodzielną decyzję, czy jesteś zainteresowany i gotowy na sukces finansowy i zawodowy, czy jednak postanowisz zaczekać na kiedyś, aż w końcu zapomnisz o całej idei, pamiętaj, to nic nie kosztuje.

Początki każdego są takie same, nie ma co narzekać, tylko ustalić cel niezależności finansowej i działać, pamiętaj, że każdą podróż zaczyna się od pierwszego kroku, trzeba mieć tylko odwagę, aby go zrobić.

Tajemnicą sukcesu jest niezłomne działanie i nieprzejście obok okazji, wmawiając sobie „Świetny pomysł, może kiedyś spróbuję”, tylko ta idealna pora, to „kiedyś” nigdy nie nastąpi, to jak droga prowadząca donikąd. Czas, abyś podjął decyzję, ponieważ nigdy nie będzie bardziej idealnej pory niż dzisiaj.

 

Pozdrawiam,

Wojciech Woźniak

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie będzie opublikowany. Zaznaczone pola są wymagane *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.