Strona Główna » Ogólne » Familo – klub konsumenta
Familo – klub konsumenta
Familo

Familo – klub konsumenta

Familo – czym jest i jak zacząć zarabiać od razu po darmowej rejestracji?

Familo

Familo – Klub Konsumenta

Dzisiaj będzie o przedsięwzięciu, do którego opisania zabierałem się od pewnego czasu. Jest to klub konsumenta Familo, który skupia społeczność zainteresowaną robieniem zakupów oraz generowaniem dodatkowych źródeł dochodów.

Familo jest świeżym, wciąż rozwijającym się przedsięwzięciem, które przyciąga kolejne osoby możliwościami, które oferuje. Jedną z takich możliwości jest umożliwienie zarejestrowanym osobom na robienie zakupów taniej niż w tradycyjnych sklepach, dostępne są artykuły potrzebne w każdym domu tj. produkty spożywcze, chemia domowa etc. Oferowane produkty dostępne są w każdym sklepie, jednak w Familo można zakupić je taniej, a kurier przyniesie je prosto do domu, po przekroczeniu progu zakupowego, zostaje on opłacony przez firmę, więc za przesyłkę nic nie płacisz.

Baza produktów ciągle się powiększa i dochodzą kolejni producenci, a sama rejestracja w Familo jest darmowa i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. W ten sposób można zarabiać już w chwilę po rejestracji, ponieważ pieniądze zaoszczędzone, są zarobionymi, które można przeznaczyć na inne cele jak inwestycja lub wydać na dodatkowe produkty.

Familo dzieli się zyskami i pozwala każdemu budować własną grupę zakupową, co z czasem może zmienić się w dodatkowe lub główne źródło dochodu. Familo świetnie wpasowuje się w rynek, ponieważ każdy z nas i tak musi robić zakupy, dlaczego, by więc nie robić tego taniej, a w dodatku mieć możliwość zarobienia na tym?

Żeby się zarejestrować, potrzebny jest link, znajdziesz go poniżej. Zastanów się teraz, czy chcesz robić zakupy, taniej, a w następnej kolejności mieć za to płacone, czy wolisz wydawać pieniądze na produkty, które musisz i tak kupować, jednak drożej w lokalnym sklepie? Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać.

Link do rejestracji

Ukryta podstrona zawierająca schemat działania (w pełni sprawna będzie do poniedziałku tj. całkowicie podlinkowana)

 

Pozdrawiam,

Wojciech Woźniak

Jeden komentarz

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie będzie opublikowany. Zaznaczone pola są wymagane *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.