Strona Główna » Ogólne » Czym jest Banners Broker?
Czym jest Banners Broker?
banners broker

Czym jest Banners Broker?

banners broker

Banners Broker

Właśnie jestem w trakcie przygotowywania i renderowania kolejnych klipów na youtube, w międzyczasie postanowiłem zająć się uzupełnianiem bloga z powrotem treścią, ponieważ trochę go zapuściłem od czasu ataku na serwery.

 EDIT:[NIE INWESTOWAĆ! SAM UWAŻAM OBECNIE BB ZA SCAM, SWOJE WYPŁACIŁ I TERAZ JUŻ KOŃCZY POWOLI ŻYWOT, INWESTYCJA NA WŁASNE RYZYKO]

Zniknęły wpisy z paru miesięcy, pojawią się z powrotem, zmieniła się również szata graficzna, która ułatwia nawigację i tym razem, na pewno nikt nie będzie miał problemu z odnalezieniem poprzednich wpisów.

 

W tym wpisie, podzielę się z osobami zainteresowanymi, krótką refleksją na temat „Banners Broker”, o którym niektórzy zapewne już słyszeli, sam przyjrzałem się temu przedsięwzięciu w lipcu, a od sierpnia również w nim uczestniczę, więc uznałem, że po ponad kwartale warto podzielić się swoimi spostrzeżeniami na jego temat i czy spełnia on moje główne założenie tj. możliwość uczestnictwa i osiągania korzyści nawet dla osób, które nie są zainteresowane budowaniem grupy, lub nie mają nawet czasu, aby ją budować.

 

Zaznaczę tutaj, że artykuł nie ma na celu „wciągnięcia” kogokolwiek do ww. przedsięwzięcia, dalsza część tego wpisu jest dla osób zainteresowanych inwestowaniem pieniędzy w celu osiągania korzyści materialnych, które rozumieją pojęcie ryzyka inwestycyjnego.

* Dodatkowo, każdy piątek będzie teraz dniem, w którym odpowiadam na wszystkie nadesłane wiadomości, jest tego tyle, że wolę ustalić jeden dzień w tygodniu na odpowiadanie, ponieważ nie jestem w stanie robić tego każdego dnia.

Banners Broker – inny rodzaj inwestycji.

 

Banners Broker jest firmą, która zajmuje się działalnością marketingową w internecie, dokładniej reklamami, pozwala więc się reklamować różnym firmom oraz osobą prywatnym, ale co ważniejsze dla osób zainteresowanych zarabianiem, pozwala inwestować pieniądze.

 

Inwestowanie odbywa się na zasadzie kupowania paneli reklamowych, które firma udostępnia swoim klientom w naszym imieniu i zapewnia nam daną ilość wyświetleń tej reklamy, co przynosi zyski. Całość wygląda w skrócie tak:

 

kupujemy panel → uruchamiamy go, poprzez traffic, jest to właśnie gwarancja wyświetleń, która zapewni nam zysk → następnie pozostaje czekać, aż panel osiągnie daną liczbę wyświetleń i przyniesie zysk.

 

Na chwilę obecną paneli jest sześć, za 10$, 30$, 90$, 270$, 810$ i 2430$. Po zakupie i uruchomieni, każdy z nich daje 100% więcej, czyli inwestujesz np. 10$, żeby zarobić 20$.

Oczywiście nie osiągnie się 100% z inwestycji w ciągu miesiąca, ponieważ dochodzą opłaty za traffic czy też opłata miesięczna w wysokości 15$ lub 100$ (100$ dotyczy tylko użytkowników premium, którzy kupują dodatkowy traffic w ilościach większych niż jedna paczka miesięcznie, nie polecam tego rozwiązania na początku :D).

 

Mimo wszystko zysk jest i tak większy niż np. proponowane 4-6% na lokacie w skali roku, doliczcie do tego coroczną inflacje(na początku roku było to 4,3%) + podatek belki i zysk z lokat jest groszowy(chociaż zgodnie z nowelizacją ordynacji podatkowej z maja tego roku, 19% podatek belki miał zostać zniesiony z niektórych lokat, ale za bardzo nie wnikałem w ten temat). Więc mimo wszystko lepiej wychodzę obecnie na BB.

 

Aby zacząć samą inwestycję, należy zakupić starter, zaczynają się one od 25$, a kończą obecnie na 3655$, starter kupuje się tylko raz. W zależności od zakupionego startera w jego skład wchodzą różne panele. Najtańszy starter lub paczka, za 25$ zawiera miesięczną opłatę w wysokości 15$, żółty panel za 10$ + darmowy traffic do niego, który pozwala na jego dwukrotne zainwestowanie oraz 1000 punktów Impressions, punty te otrzymuje się również za uruchamianie kolejnych paneli, a pozwalają na reklamowanie własnej strony w internecie.

 

Darmowy traffic, który wchodzi w skład starteru/paczki, sprawia, że opcja za 25$ jest najmniej opłacalna, ponieważ do uruchomienia żółtego panelu potrzeba tylko 5000 trafficu, a zamyka się on często w 12-14dni. Sam zaczynałem od opcji za 145$, w której skład wchodzi opłata, 4000 tysiące punktów impression, panel zółty za 10$, fioletowy za 30$ oraz niebieski na 90$. Łącznie zainwestowałem ok. 1200zł, a aktualnie w panelach mam już 3400 dolarów, więc naprawdę nie jest źle. Wystarczy policzyć sobie, ile to jest po obecnym kursie dolara, z tym że obecnie nic nie wypłacam, tylko stawiam na ciągłą reinwestycję + mam również nieuruchomione panele.

 

Czy BB spełnia główne założenie?

 

W pełni, pod sobą mam zapisaną tylko jedną osobę, dodatkowo, która uruchomiła swój starter za 55$ dopiero niedawno i nie robi nic więcej, dodatkowo w BB za polecanie innych osób, dostaje się jedynie punkty traffic i punkty odpowiedzialne za panele, które uruchomiła dana osoba.

 

Wszystko to sprawia, że pośród różnych biznesów MLM, programów partnerskich czy różnych hyip’ów, BB jest jednym z niewielu przedsięwzięć, które można robić samemu, bez polecenia nawet jednej osoby i wciąż odnosić zyski. Co jest świetne dla osób, które wiedzą czym jest ryzyko inwestycyjne i nie mają czasu, aby budować grupy lub nie chcą, aby ich sukces w inwestycji był uzależniony od tego czy kogoś polecą.

 

To wszystko w dzisiejszym wpisie jest on odrobinę chaotyczny, nie jest to jednak wprowadzenie do samego BB, opisałem ten program bardzo ogólnie, ale poprzez brak przymusu do budowania grupy, może okazać się interesujący dla wielu osób. Jeżeli będzie zainteresowanie, z chęcią opiszę program dokładniej + dojdzie do tego wideo.

 

Tymczasem, jeżeli, ktoś jest zainteresowany już teraz, to może pisać do mnie z pytaniami, lub się zarejestrować, ponieważ jest to darmowe i do niczego nie zmusza.

 

Link znajduje się poniżej.

Banners-Broker

4 komentarze

 1. Ja poproszę o bardziej szczegółową instrukcję bo z tego zrozumiałem jedynie że gra jest warta świeczki ale nie zrozumiałem na czym ta gra polega…

  • Witam,

   Gra nie jest już warta świeczki, BB chyli się ku upadkowi, przestali wypłacać pieniądze, wymyślając bzdurne tłumaczenia, także, nie mam zamiaru dalej ich polecać, ale taki już los takich programów. Zarabiaj się najwięcej wchodząc na początku . Jeżeli chce Pan więcej informacji na temat podobnych programów i jak działają takie inwestycje, to proszę o wiadomość przez formularz kontaktowy. Z innych programów, mogę polecić wpis o Familo, bo można zaoszczędzić, a z czasem i zarobić.

   Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
   Wojciech Woźniak

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie będzie opublikowany. Zaznaczone pola są wymagane *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.