Strona Główna » O Wojciechu

O Wojciechu

Wojciech WoźniakWojciech już od najmłodszych lat przejawiał ogromne zainteresowanie otaczającym go światem.

 

Od zawsze interesowało go wiele dziedzin nauki, posiadaną wiedzę zawsze potrafi wykorzystać w optymalny sposób oraz połączyć ją z wyobraźnią i kreatywnością, dzięki temu potrafi dostrzec rozwiązanie problemu, tam gdzie inni zdają się go nie zauważać.

 

Jest człowiekiem, który zawsze konsekwentnie i skutecznie dąży do wyznaczonego przez siebie celu, nie ma znaczenia, jakiej dziedziny życia on dotyczy. Jeżeli w trakcie dążenia do celu natrafi na jakąkolwiek przeszkodę to działa szybko i skutecznie, aby ją wyeliminować.

 

Z łatwością potrafi przekazać swoją wiedzę innym oraz pokazać jak działa ona w praktyce. Często bezinteresownie pomaga ludziom.

 

Jest człowiekiem konkretnym, a do tego w wielu dziedzinach samoukiem. Jest ambitny i potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, z łatwością potrafi zmotywować siebie, jak i osoby w jego otoczeni, umie zjednywać sobie ludzi.

 

Bardziej od wykształcenia, ceni realną wiedzę i umiejętności człowieka, nie lubi obłudy, jest osobą z zasadami, nie oszukuje ludzi i zwykle mówi im to, co o nich myśli, prosto w oczy.

 

Nigdy nie zaprzestaje się kształcić, z każdej sytuacji życiowej wyciąga maksimum doświadczenia, uważa, że człowiek zawsze jest w stanie nauczyć się czegoś nowego i tylko głupiec może sądzić inaczej.

 

Wojciech szkolił się u Macieja Wieczorka trenera NLP, twórcy metody LangPower oraz założyciela Centrum Szkoleniowego Infinite Mind, Kliniki Nieśmiałości oraz Klubów Psychologii Sukcesu.

 

Brał udział m. in.  w następujących szkoleniach :

27 Zasad Sukcesu

 

Czas jest ważny.

 

Liczymy Sukces.

 

Działanie z Pasją

 

Szkolenie Liderskie

 

Personal Branding

 

Organizacja Czasu

 

Motywacja w anegdotach

 

Uwolnij swój potencjał

 

8 Uniwersalnych Praw Sukcesu

 

Droga Prawdziwego Lidera

 

Czerpie on inspirację z publikacji takich autorów jak:

Napoleon Hill, Joseph Murphy, Dale Carnegie, Norman V.Peale, W.Clement Stone, Ron Holland, Charlie Jones, Zig Ziglar, Glen Bland, Richard M.Devos, Joe Girard, Robert Casemore, Og Mandino, Heinz Schwalbe, Don Gabor, Anthony Robbins, Ben Sweetland, Timothy Ferris, Brian Tracy, Tony Buzan, Stephen Hawking, Richard Dawkins, Wallace Wattles.