Strona Główna » Ogólne » Powrót
Powrót

Powrót

Witam Cię po dłuższej przerwie, która skutkowała brakiem działań z mojej strony.

Zaniedbałem stronę(ona ucierpiała najbardziej, ponieważ zaniedbywałem ją od dawna), kanał yt, fanpage, kontakt ze mną był bardzo utrudniony, a na większość wiadomości wciąż nie odpisałem. To wszystko było spowodowane natłokiem zajęć, ogromem nauki potrzebnych mi zagadnień, które absorbowały mnie nierzadko na całe dnie i bezsenne noce.

Rzadko i na krótko bywałem przy komputerze, musiałem również zadbać o własne zdrowie, w związku z grudniowym zatruciem, kiedy wylądowałem w szpitalu, potem stan mojego zdrowia się pogarszał i musiałem w końcu coś z tym zrobić.

Teraz kiedy uregulowałem wszystkie moje sprawy, a moje zdrowie znacznie się polepszyło, mogłem powrócić do równie ważnej, ale zaniedbanej przeze mnie, skromnej działalności związanej z prowadzeniem strony, nagrywaniem filmów itd.

Strona przeszła całkowitą modernizację, jest ładnie i przejrzyście, a będzie jeszcze przeze mnie optymalizowana w celu szybszego ładowania, ale te prace nie będą wpływały na jej dostępność. Dodatkowo dopasowuje się do rozmiaru ekranu, przez co jest czytelna na każdym urządzeniu.

Na kanale YT od poniedziałku pojawi się nowa mini-seria (3-4 odcinki), dotycząca samodyscypliny, tego jak nie zmuszać się do zrobienia czegoś, ale chcieć zrobić to z własnej woli.

Reaktywowałem Twittera, dla krótkich wiadomości informujących o nowych wpisach na stronie, podobnie jak na fanpage’u.

Obecnie nowe nagrania i ich transkrypcje będą pojawiały się systematycznie.

Na razie to tyle informacji, także do usłyszenia.

Wojciech Woźniak

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie będzie opublikowany. Zaznaczone pola są wymagane *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.