Strona Główna » Ogólne » Wojciech Woźniak – Pierwszy wpis, czyli „Cel”

Wojciech Woźniak – Pierwszy wpis, czyli „Cel”

Obierz kierunek

Witam Cię serdecznie nazywam się Wojciech Woźniak i mam zamiar podzielić się z Tobą moją wiedzą oraz doświadczeniem.

Blog ten będzie poświęcony zagadnieniom biznesu oraz rozwoju osobistego. Postaram się przekazać Tobie całą moją obecną wiedzę łącznię z tą zdobywaną na bieżąco, a zdobywam jej naprawdę dużo i dynamicznie się rozwijam, poprzez udziały m. in. w szkoleniach, kursach oraz fachową lekturę.

Znajdziesz tutaj konkretne porady, które pomogą Ci w polepszeniu jakości swojego życia.

Na pewno pomogą one Tobie obrać właściwy kierunek oraz ustalić cele, tak abyś nie musiał więcej zastanawiać się nad tym do czego dążysz w swoim życiu.  Już za parę dni pojawią się pierwsze wpisy.

Małe szanse są często początkiem wielkich przedsięwzięć.

Demostenes

Nawet jeżeli trafiłeś tutaj przypadkiem i myślisz sobie że poprawa Twojego życia jest niemożliwa bo przecież udaje się tylko w filmach lub innym osobą lecz na pewno nie Tobie, to proszę abyś zastanowił się raz jeszcze, jeżeli nigdy nie wyjdziesz poza swoją strefę komfortu i nie zaczniesz sam kreować swojej rzeczywistości, możesz kiedyś tego żałować, pamiętaj że każdy z ludzi sukcesu był kiedyś w takiej samej lub gorszej sytuacji niż Ty, genialny pisarz Napoleon Hill, którego książki pozwoliły ogromnym ilością ludzi stać się milionerami, a zawarte w nich rady i spostrzeżenia uważane są za bezcenne, urodził się w ubogiej rodzinie, która żyła w jednoizbowej chacie w stanie Virginia.

Spójrz teraz na to co obecnie posiadasz i co osiągnąłeś w życiu do tej pory i zauważ że masz dużo lepszy start niż miał ten człowiek, poza tym posiadasz dostęp do internetu, niezliczonej ilości wiedzy milionów ludzi z całego świata oraz narzędzia, które może pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu.

Zastanów się czy warto odrzucać dostatnie życie z powodu tego iż ktoś z Twoich bliskich lub znajomych uznał że to niemożliwe, spójrz na to co te osoby osiągnęły w życiu i czy na pewno to właśnie one mogą mówić Tobie jak masz żyć? Im szybciej postanowisz działać tym szybciej zbliżysz się do tego co tak wielu ludziom wydaje się niemożliwym, nie pozwól sobie na przegapienie tej szansy.

Pozdrawiam i życzę wam miłego dnia.

Wojciech Woźniak